Co dělá úbytek pohlavního hormonu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny pohlavního v mužském těle. Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku mužského hormonu T a to každým rokem zhruba o 1%. Pokles hladiny mužského pohlavního hormonu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže. Hladina mužského hormonu T může navíc dočasně klesat i díky vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, všude přítomný stres a nevyvážený jídelníček, žádnému muži lepší pocit nepřidá.

Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat. Udržovat se v kondici, a proto vám TestoMax doporučuji. Říká světový rekordman a současný trenér našich reprezentantů v hodu oštěpem Jan Železný.

 Jak být silným a klidným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny mužského pohlavního hormonu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit. Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům se lépe vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny mužského hormonu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Objednejte si TestoMax zde

 Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem proč TestoMax užívají je jejich potřeba cítit se celkově lépe.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny Sana Pharma předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Základní obchodní filozofií Nordic Health je poskytování Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat. Udržovat se v kondici, a proto vám TestoMax doporučuji. Říká světový rekordman a současný trenér našich reprezentantů v hodu oštěpem Jan Železný. produktů s prokazatelným účinkem, který je podložen vědeckými výzkumy. Nordic Health ručí za nejvyšší kvalitu svých produktů. Jejich složení je vždy vyrobeno bez genetické modifikace a  v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Máme pro vás řešení: TestoMax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

  Jak TestoMax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty semeno pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků semeno pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny mužského pohlavního hormonu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny hormonu může docházet...

Celý článek

Světový rekordman ví jak na to

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám.

Celý článek

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny mužského pohlavního hormonu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny mužského hormonu T má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování mužského pohlavního hormonu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny mužského hormonu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

OBJEDNAT TESTOMAX®

Sleva na první zásilku

598 Kč 298Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka TestoMax® je určena na 1 měsíc užívání, proto je program zasílání nastaven měsíčně. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny Sana Pharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte nordichealth.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 16:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.