Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Jak bojovat proti negativním důsledkům klesající hladiny mužského pohlavního hormonu.

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny mužského hormonu T je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny mužského pohlavního hormonu může docházet v důsledku vnějších negativních faktorů jako je vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.

Klesající hladina mužského pohlavního hormonu

Mužský hormon T je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat.
Nejvyšší hladiny mužského hormonu T dosahuje muž kolem 20 let. Od věku 30 let začne hladina mužského pohlavního hormonu klesat.

Ve skutečnosti hladina mužského hormonu T klesá u mužů zhruba o jedno procento ročně, což znamená, že 50-letý muž může mít o 20% nižší hladinu mužského pohlavního hormonu, než měl ve 30ti.

Mužský přechod je způsoben klesající hladinou mužského hormonu T a může mít negativní vliv na tělesné a duševní zdraví muže.

Objednejte si TestoMax zde

Fyzika a psychika

Hladina mužského pohlavního hormonu ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem
určuje kvalitu lidského života. Nižší hladina mužského hormonu T může mít vliv na všechno – od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.
Ovlivňuje kvalitu spánku i náladu. Nestálá nálada a přecitlivělost může vést k podrážděnosti i depresím. Nižší hladina mužského pohlavního hormonu v těle může také zpomalovat metabolismus. To v důsledku poznáte úbytkem svalové hmoty nebo větším a delším úsilím při jejím budováním.

Vnější stresory

Moderní společnost nás vystavuje velkému tlaku. Uspěchaný životní styl, neustálý stres a znečištěné životní prostřední nás může mnohdy přivést na hranici vyčerpání. V kombinaci s dalšími faktory jako je obezita nebo nedostatek spánku to může mít negativní vliv na zdraví a kvalitu našeho života.
Bylo prokázáno, že právě tyto vnější stresové faktory vedou ke snížení hladiny mužského pohlavního hormonu v těle.

Podle studie zveřejněné v New England Research Institute je hladina mužského pohlavního hormonu u dnešních mužů historicky nejnižší od roku 1987. Mužský hormon T je hlavní pohlavní hormon a tak přímo určuje výši sexuálního apetitu a výkonnosti. V tomto ohledu ovlivňuje kvalitu života obou partnerů.

Přesto jsou tu způsoby, které mohou pomoci k udržení normální hladiny mužského hormonu T.

Buďte mužem po celý život!

Hlavní zbraní proti negativním důsledkům snižující se hladiny mužského pohlavního hormonu je fyzický trénink a sport.
Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Každá malá fyzická námaha pomáhá udržet hladinu vašeho mužského hormonu T. Ať už je to chůze do schodů, závod s vnoučaty nebo jízda na kole. Snažte se hýbat, co vám síly stačí.

Další zbraní proti poklesu hladiny mužského pohlavního hormonu může být doplněk stravy TestoMax. Ten mužům pomáhá přirozenou cestou lépe čelit negativním dopadům klesající hladiny mužského hormonu T. TestoMax je speciálně vyvinutý právě pro udržení přirozené hladiny mužského pohlavního hormonu v těle. Navíc může výrazně zlepšit efekt vaší fyzické aktivity.

Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat. Udržovat se v kondici, a proto vám TestoMax doporučuji. Říká světový rekordman a současný trenér našich reprezentantů v hodu oštěpem Jan Železný.

 

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

  • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
  • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
  • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
  • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
  • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

Co dělá úbytek pohlavního hormonu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny mužského pohlavního hormonu v mužském těle.

Celý článek

Světový rekordman ví jak na to

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám.

Celý článek

Méně mužského pohlavního hormonu – méně energie na sex

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.

Celý článek

Nyní můžete získat TestoMax se slevou 300 korun!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny mužského pohlavního hormonu. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který přispívá k udržení normální hladiny mužského hormonu T a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

OBJEDNAT TESTOMAX®

Sleva na první zásilku

598 Kč 298Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka TestoMax® je určena na 1 měsíc užívání, proto je program zasílání nastaven měsíčně. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny Sana Pharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte nordichealth.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 16:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.