Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Jak bojovat proti negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu.

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny testosteronu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny testosteronu může docházet v důsledku  vnějších negativních faktorů jako je vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.

Klesající hladina testosteronu

Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat.
Nejvyšší hladiny testosteronu dosahuje muž kolem 20 let. Od věku 30 let začně hladina testosteronu klesat.

Ve skutečnosti hladina testosteronu klesá u mužů zhruba o jedno procento ročně, což znamená, že 50-letý muž může mít o 20% nižší hladinu testosteronu než měl ve 30ti.

Mužský přechod je způsoben klesající hladinou testosteronu a může mít negativní vliv na tělesné a duševní zdraví muže.

Objednejte si TestoMax zde

Fyzika a psychika

Hladina testosteronu ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem
určuje kvalitu lidského života. Nižší hladina testosteronu může mít vliv na všechno – od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.
Ovlivňuje kvalitu spánku i náladu. Nestálá nálada a přecitlivělost může vést k podrážděnosti i depresím. Nižší hladina testosteronu v těle může také zpomalovat metabolismus. To v důsledku poznáte úbytkem svalové hmoty nebo větším a delším úsilím při jejím budováním.

Vnější stresory

Moderní společnost nás vystavuje velkému tlaku. Uspěchaný životní styl, neustálý stres a znečištěné životní prostřední nás může mnohdy přivést na hranici vyčerpání. V kombinaci s dalšími faktory jako je obezita nebo nedostatek spánku to může mít negativní vliv na zdraví a kvalitu našeho života.
Bylo prokázáno, že právě tyto vnější stresové faktory vedou ke snížení hladiny testosteronu v těle.

Podle studie zveřejněné v New England Research Institute je hladina mužského hormonu testosteronu u dnešních mužů historicky nejnižší od roku 1987. Testosteron je hlavní pohlavní hormon a tak přímo určuje výši sexuálního apetitu a výkonnosti. V tomto ohledu ovlivňuje kvalitu života obou partnerů.

Přesto jsou tu způsoby, které mohou pomoci k udržení normální hladiny testosteronu.

Buďte mužem po celý život!

Hlavní zbraní proti negativním důsledkům snižující se hladiny testosteronu je fyzický trénink a sport.
Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Každá malá fyzická námaha pomáhá udržet hladinu vašeho testosteronu. Ať už je to chůze do schodů, závod s vnoučaty nebo jízda na kole. Snažte se hýbat, co vám síly stačí.

Další zbraní proti poklesu hladiny testosteronu může být doplněk stravy TestoMax. Ten mužům pomáhá přirozenou cestou lépe čelit negativním dopadům klesající hladiny testosteronu. TestoMax je speciálně vyvinutý právě pro udržení přirozené hladiny testosteronu v těle. Navíc může výrazně zlepšit efekt vaší fyzické aktivity.

Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat. Udržovat se v kondici, a proto vám TestoMax doporučuji. Říká světový rekordman a současný trenér našich reprezentantů v hodu oštěpem Jan Železný.

 

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

  • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
  • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
  • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
  • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
  • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

Světový rekordman ví jak na to

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám.

Celý článek

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle.

Celý článek

Méně testosteronu – méně energie na sex

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.

Celý článek

Nyní můžete získat TestoMax se slevou 300 korun!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny testosteronu. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

Objednat TestoMax®