Proč muži berou TestoMax

Dokud vám není třicet, většinou svou životosprávu moc neřešíte. Jíte více a nepravidelně, cvičíte, jen když se vám chce a žijete tak nějak nevyzpytatelně. V mládí se takováto životospráva většinou na vašem těle hned neprojeví. Nicméně po dosažení 30 let se naše tělo začíná pomalu chovat trochu jinak a reaguje na způsob našeho života rychleji, bohužel v negativním smyslu.

Hladina mužského pohlavního hormonu není konstantní!

Klesající hladina mužského hormonu je běžnou součástí životního cyklu a všichni muži ji dříve či později pocítí. Je normální, že s přibývajícím věkem tělo produkuje méně mužského hormonu, mužského hormonu T. Mužský hormon je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat. Nordic Health přiváží z Norska jedinečný produkt TestoMax. Tento výrobek má složení, které pomáhá bojovat proti negativním vlivům snižující se hladiny mužského hormonu T. Cecilie Nordstrom z norské společnosti Norvital potvrzuje, že hladina mužského pohlavního hormonu u mužů klesá úměrně s rostoucím věkem.

”Samozřejmě výsledky lze posuzovat individuálně na každém jedinci, ale je vědecky dokázáno, že mužům ve věku od 30 let klesá hladina mužského hormonu o jedno procento ročně. To znamená, že 50 letý muž má o 20% nižší hladinu mužského pohlavního hormonu T, než měl ve 30 letech.”

Historicky nízká hladina mužského hormonu

Studie, kterou nedávno zveřejnil New England Research Institute uvádí, že hladina mužského pohlavního hormonu u dnešních mužů je od roku 1987 historicky nejnižší. Hladina mužského hormonu T tak každým rokem klesá přibližně o 1 procento. Jinak řečeno dnešní 65 letý muž má o 27% nižší hladinu mužského hormonu, než měl muž stejného věku v roce 1987.

Fyzika a psychika

Hladina mužského pohlavního hormonu ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem určuje i kvalitu jeho života. Nižší hladina mužského hormonu může mít vliv na všechno, od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.

„Protože jsem aktivní a mám rád, když věci odsýpají, a tak se mi nelíbilo, že výkonnost a životní energie klesá a není to jako dřív. Abych se udržel ve formě, začal jsem ke sportu a pestré stravě užívat i doplňky stravy. TestoMax beru už více jak 2 roky. Udržuji si tak fyzičku, cítím se lépe a mám zase dost energie jak v práci, tak i na kole.“ říka Jiří Vaněček z Peček.

Braňte se negativním příznakům, které přichází s poklesem hladiny mužského hormonu T. Objednejte si TestoMax.

Sex je zdravý

Mužský hormon T je mužský pohlavní hormon, a proto je jeho hladina důležitým faktorem určujícím sexu-schopnost muže. S přibývajícím věkem se většinou frekvence sexuální aktivity úměrně snižuje. To je normální, ale nemusí to tak být. Můžete proto něco udělat.

Kvalitní sexuální život je důležitý pro zdraví jedince. Sex napomáhá zrychlit metabolismus, posiluje srdce a stabilizuje krevní tlak. Blahodárně tak v důsledku působí na bolesti hlavy a uvolňuje endorfiny jak u mužů, tak i u žen.

Máte méně energie na sex než dříve? Přečtěte si, jak získat energii na sex na zpět.

Pečujte o své mužství. Zkuste TestoMax!

Jak se bránit

Není žádný důvod, abyste to vzdávali. Naopak! Výzkumy ukazují, že hladina mužského pohlavního hormonu může být ovlivněna poměrně radikálně, a to prostřednictvím cvičení. Fyzická aktivita a silový trénink zvyšuje tvorbu mužského hormonu T v těle a je hlavním způsobem, jak si udržet mužnost. Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Snažte se hýbat, co vám síly stačí. Stačí si jen najít, co vás baví a stanovit si cíl!

Přečte si, jak si uchovat sílu a klid v dnešní hektické době.

”Vedle cvičení, je zde nyní i jedinečný způsob, který funguje v kombinaci se silovým tréninkem. Doplněk stravy TestoMax má složení speciálně navržené tak, aby mužům pomáhal lépe čelit negativním dopadům, které způsobuje pokles hladiny mužského hormonu. Hlavní složkou TestoMaxu je pískavice řeckého sena, která pomáhá budovat svalovou hmotu a udržovat normální sexuální funkce. TestoMax také obsahuje zinek, který udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.” říká Cecilie.

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

  Jak TestoMax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty semeno pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků semeno pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny mužského hormonu T se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny mužského hormonu T má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování mužského hormonu T jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny mužského hormonu T. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Co dělá úbytek pohlavního hormonu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny mužského pohlavního hormonu v mužském těle.

Celý článek

Světový rekordman ví jak na to

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám.

Celý článek

Méně mužského pohlavního hormonu – méně energie na sex

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.

Celý článek

OBJEDNAT TESTOMAX®

Sleva na první zásilku

598 Kč 298Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka TestoMax® je určena na 1 měsíc užívání, proto je program zasílání nastaven měsíčně. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny Sana Pharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte nordichealth.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 16:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.