Méně testosteronu – méně energie na sex

Věděli jste, že hladina testosteronu klesá s věkem?

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.
Tato změna může souviset s klesající hladinou testosteronu, která se u mužů projevuje již od 30 let.

Testosteron je mužský hormon, který podporuje fyzické změny u mužů v pubertě. Tvoří se převážně ve varlatech a jeho produkce výrazně stoupá v období puberty. Proto právě v pubertě vzniká ochlupení, rostou více vlasy, prohlubuje se tón hlasu a roste svalová hmota. Po třicítce mohou muži procházet tzv. „mužským přechodem”, který je způsoben snižující se tvorbou testosteronu v těle. Výzkumy ukázaly, že hladina testosteronu klesá již od věku 30 let.

V 50 letech může mít průměrný muž nižší hladinu testosteronu až o 20-25%. Zjistěte, jak můžete lépe podpořit svůj mužský potenciál.

Bojujte s negativními vlivy snižující se hladiny testosteronu, zkuste TestoMax se slevou 50% na první zásilku.

Objednat TestoMax zde

Méně testosteronu – horší sexuální život

Když hladina testosteronu u mužů klesá, jejich organismus reaguje jak po fyzické tak psychické stránce. Nejčastěji jsou příznaky spojené se známkami stárnutí, ztrátou energie, nekvalitním spánkem, ztrátou vlasů a horším spalováním. Problémy může nižší hladina testosteronu, díky většímu vyčerpání a nedostatku energie přinést do vašeho sexuálního života.

Testosteron je nezbytný pro sexuální apetit mužů. Nižší libido a sexuální výkonnost může být jedním z příznaků snižující se hladiny testosteronu.

Studie, kterou nedávno zveřejnil New England Research Institute uvádí, že hladina testosteronu u dnešních mužů je od roku 1987 historicky nejnižší. Hladina testosteronu tak každým rokem klesá přibližně o 1 procento. Jinak řečeno, 65 letý muž v roce 2002 měl o 15 procent nižší hladinu testosteronu, než muž stejného věku v roce 1987.

Doplněk stravy TestoMax může snížit negativní důsledky úbytku testosteronu. Zkuste TestoMax!

Nevzdávejte se vašeho sexuálního života

Odpověď na nižší hladinu testosteronu u dnešních mužů můžeme hledat v uspěchaném moderním životním stylu, nedostatku spánku, neustálém stresu a špatné životosprávě. Toto jsou faktory, které snižují hladinu mužského pohlavního hormonu.

Chcete-li se bránit negativním vlivům klesajícího testosteronu na vaše tělo a sexuální život, zkuste brát doplněk stravy TestoMax.

TestoMax vám pomůže budovat svalovou hmotu, přečtěte si více zde.

Proč TestoMax

Doplněk stravy TestoMax obsahuje mimo pískavice řeckého sena také zinek a vitamín B6. Tato kombinace složení pomáhá udržovat hladinu testosteronu v normě. Hodnota testosteronu má přímý vliv na tvorbu svalové hmoty, výdrž, energii, sexuální apetit a metabolismus. Objednejte si TestoMax!

NYNÍ MŮŽETE ZÍSKAT TESTOMAX SE SLEVOU 300 KORUN!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny testosteronu. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

    Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmotypískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tukůpískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvizinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpánívitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukcizinek
 • Přispívá k normální psychické činnostihořčík

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny testosteronu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny testosteronu může docházet...

Celý článek

Světový rekordman ví jak na to

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám.

Celý článek

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Objednat  TestoMax