Méně mužského pohlavního hormonu – méně energie na sex

Věděli jste, že hladina mužského pohlavního hormonu klesá s věkem?

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.
Tato změna může souviset s klesající hladinou mužského hormonu T, která se u mužů projevuje již od 30 let.

Mužský hormon T je hormon, který podporuje fyzické změny u mužů v pubertě. Tvoří se převážně ve varlatech a jeho produkce výrazně stoupá v období puberty. Proto právě v pubertě vzniká ochlupení, rostou více vlasy, prohlubuje se tón hlasu a roste svalová hmota. Po třicítce mohou muži procházet tzv. „mužským přechodem”, který je způsoben snižující se tvorbou mužského pohlavního hormonu v těle. Výzkumy ukázaly, že hladina mužského hormonu klesá již od věku 30 let.

V 50 letech může mít průměrný muž nižší hladinu mužského hormonu T až o 20-25%. Zjistěte, jak můžete lépe podpořit svůj mužský potenciál.

Bojujte s negativními vlivy snižující se hladiny mužského pohlavního hormonu, zkuste TestoMax se slevou 50% na první zásilku.

Objednat TestoMax zde

Méně mužského hormonu – horší sexuální život

Když hladina pohlavního hormonu u mužů klesá, jejich organismus reaguje jak po fyzické tak psychické stránce. Nejčastěji jsou příznaky spojené se známkami stárnutí, ztrátou energie, nekvalitním spánkem, ztrátou vlasů a horším spalováním. Problémy může nižší hladina mužského hormonu T, díky většímu vyčerpání a nedostatku energie přinést do vašeho sexuálního života.

Mužský pohlavní hormon je nezbytný pro sexuální apetit mužů. Nižší libido a sexuální výkonnost může být jedním z příznaků snižující se hladiny mužského hormonu T.

Studie, kterou nedávno zveřejnil New England Research Institute uvádí, že hladina mužského pohlavního hormonu u dnešních mužů je od roku 1987 historicky nejnižší. Hladina mužského hormonu tak každým rokem klesá přibližně o 1 procento. Jinak řečeno, 65 letý muž v roce 2002 měl o 15 procent nižší hladinu mužského hormonu T, než muž stejného věku v roce 1987.

Doplněk stravy TestoMax může snížit negativní důsledky úbytku mužského pohlavního hormonu. Zkuste TestoMax!

Nevzdávejte se vašeho sexuálního života

Odpověď na nižší hladinu mužského pohlavního hormonu u dnešních mužů můžeme hledat v uspěchaném moderním životním stylu, nedostatku spánku, neustálém stresu a špatné životosprávě. Toto jsou faktory, které snižují hladinu mužského hormonu.

Chcete-li se bránit negativním vlivům klesajícího mužského hormonu T na vaše tělo a sexuální život, zkuste brát doplněk stravy TestoMax.

TestoMax vám pomůže budovat svalovou hmotu, přečtěte si více zde.

Proč TestoMax

Doplněk stravy TestoMax obsahuje mimo pískavice řeckého sena také zinek a vitamín B6. Tato kombinace složení pomáhá udržovat hladinu mužského pohlavního hormonu v normě. Hodnota mužského hormonu má přímý vliv na tvorbu svalové hmoty, výdrž, energii, sexuální apetit a metabolismus. Objednejte si TestoMax!

NYNÍ MŮŽETE ZÍSKAT TESTOMAX SE SLEVOU 300 KORUN!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny mužského hormonu T. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který přispívá k udržení normální hladiny mužského hormonu T a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

  Jak TestoMax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty semeno pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků semeno pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Co dělá úbytek pohlavního hormonu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny mužského pohlavního hormonu v mužském těle.

Celý článek

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny mužského pohlavního hormonu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny hormonu může docházet...

Celý článek

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny mužského pohlavního hormonu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny mužského hormonu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování mužského pohlavního hormonu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny mužského hormonu T. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

OBJEDNAT TESTOMAX®

Sleva na první zásilku

598 Kč 298Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka TestoMax® je určena na 1 měsíc užívání, proto je program zasílání nastaven měsíčně. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny Sana Pharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte nordichealth.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 16:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.