Pro lepší výsledky

“Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám a chápu co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat. Pro udržení lepší kondice, doporučuji TestoMax. Samozřejmě jen TestoMax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě budete mí určitě lepší výsledky”. Říká světový rekordman a současný trenér našich reprezentantů v hodu oštěpem Jan Železný.

Faktem je, že mužům hladina testosteronu klesá již od 30 let věku (u průměrného jedince). Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, který ovlivňuje všechno od nálady přes intelekt až po budování svalů a výši sexuálního apetitu. S věkem snižující se hladina testosteronu je normální součástí životního cyklu, který se týká každého muže. Tento pokles je také umocněn vnějšími faktory dnešního životního stylu jako je velká míra stresu, nedostatek spánku či málo pohybu a tělesné aktivity. Negativní dopad na tělesnou a duševní stránku, který pokles hladiny testosteronu má lze definovat jako mužský přechod neboli andropauza.

Hladina testosteronu má vliv na svalvou hmotu

Existují důkazy, že hladina testosteronu je jedním z nejdůležitějších faktorů pro schopnost organismu budovat svalovou hmotu. S přibývajícím věkem hladina testosteronu klesá. To může být důvodem, proč je udržení nebo navýšení tělesné svalové hmoty pro muže ve vyšším věku obtížné. Udržet se v kondici se stává těžší a těžší, a proto často rezignujeme nad pravidelným fyzickým cvičením.

Koupit TestoMax zde

„TestoMax jsem objevil na internetu a zaujalo mě jeho složení. Vyzkoušel jsem ho a zjistil, že mi pomáhá, že se cítím lépe a jsem v pohodě i přes veškerý celodenní shon. Rád se udržuju v kondici, hraju tenis, potápím se, jezdím na inline bruslích nebo zajdu s kamarády na fotbal. V určitém momentě, třeba právě při sportu člověk pozná, že se o své tělo musí starat, že mu stárne. Potřebuje energii, chce mít sílu ještě něco dokázat a žít naplno. Samozřejmě k tomu člověk chce vypadat i dobře, aby si ještě něco užil. TestoMax se mi osvědčil, doporučil mi ho i kamarád fyzioterapeut“, říká spokojený zákazník TestoMaxu Michal Škorpil z Prahy.

Přečtěte si více názorů a referencí od našich zákazníků.

Už jste slyšeli o TestoMaxu? Čtěte dál nebo si jej rovnou objednejte!

Semeno pískavice řeckého sena má pozitivní vliv na budování svalové hmoty
Posilování skutečně zvyšuje produkci testosteronu v těle. Proto je pravidelné cvičení klíčem k udržování dobré tělesné kondice. Existují však i jiné možnosti, které spolu s cvičením pomáhají v boji proti negativním důsledkům spojených se snižující se hladinou testosteronu.

Semeno pískavice řeckého sena je hojně využíváno v jídelníčku východních kultur. V Evropě je tato bylina prakticky neznámá. Extrakt ze semen pískavice byl nedávno předmětem výzkumu zaměřeného na účinky v souvislosti s posilováním a tělesným tréninkem.

V roce 2010 byla provedena následující studie*:

Skupině A byla denně podávána dávka 500 mg pískavice řeckého sena a zároveň s užíváním členové této skupiny praktikovali silový trénink. Skupina B byla podrobena stejné tělesné silové zátěži, ale užívala placebo.
U skupiny A byla zaznamenána zvýšená hodnota svalové masy a zároveň se snížila hodnota tělesného tuku.
Tyto údaje ohromily vědce. Jejich důvod není dosud plně vysvětlen, nicméně čísla hovoří sama za sebe.

Po osmi týdnech byla u skupiny A významně snížena hodnota tělesného tuku a svalová masa se výrazně zlepšila.

PÍSKAVICE ŘECKÉHO SENASKUPINA S PLACEBEM
Tělesný tuk-2,34 %– 0,39%
Zátěž při posilování nohou+9,19 %+4,22%
Zátěž při posilování hrudníku a rukou+25,29 %+15,26%

 

*Poole Ch. et al.: J Int Soc Sports Nutr. 2010, 7:34

TestoMax obsahuje 600 mg pískvice řeckého sena v denní dávce.

Vyvinuto speciálně pro muže

TestoMax byl vyvinut tak, aby jeho složky pomáhaly přirozenou cestou proti negativních vlivům, způsobených úbytkem testosteronu v mužském těle.  Jmenovitě testosteron v mužském těle ovlivňuje svalovou hmotu, sílu, energii, chuť na sex, erekci a spalování.

TestoMax je ideálním doplňkem stravy pro každého muže nad 30 let, který má zájem udržet si svou mladistvou energii a sílu. Pokud vám zaleží na tom, aby vaše tělo bylo zdravé, silné a mužné, TestoMax je produkt právě pro Vás.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Základní obchodní filozofií Nordic Health je poskytování produktů s prokazatelným účinkem, který je podložen vědeckými výzkumy. Nordic Health ručí za nejvyšší kvalitu svých produktů. Jejich složení je extrahováno z nejkvalitnějších zdrojů a jsou vyrobeny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

     Jak TestoMax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny testosteronu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny testosteronu může docházet...

Celý článek

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle.

Celý článek

Méně testosteronu – méně energie na sex

Většina mužů jistě potvrdí, že s přibývajícím věkem se jejich sexuální apetit snižuje.

Celý článek

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Objednat TestoMax®